TTY Medya.com Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya üzerinden ilgi çekici paylaşımlar yapıyor ve yeteneğin ve başarın olduğu halde insanlar bir türlü seni keşfedemiyorsa ttymedya.com tam sana göre! Sosyal medya takipçi paneli ile birlikte sende artık takipçi sayını, gönderi beğeni sayını, video izlenme sayıları gibi bir çok alanda sayıları arttır ve sende keşfedil! 


1. TTY Medya’da nasıl takipçi atılır?

Türkiye’nin en gelişmiş ve hızlı paneline sahip olan ttymedya.com’a üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra bakiye ekleme kısmından hesabınıza bakiye, kredi yüklemesi yaparak panelden servisler kısmından istediğiniz alanda eklediğiniz krediye oranla takipçi yüklemesini hesabınıza gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle 7/24 açık olan TTY Medya ile artık sizde takipçi işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilecek ve rakipleriniz arasında farkındalık sağlayabileceksiniz!


2. TTY Medya güvenilir midir?

İnternet kullanımının gelişimi ve e-ticaretin günümüzde çok fazla kullanılması ve tercih edilmesi ile birlikte insanlar sosyal medya üzerinden ticaretlerini gerçekleştirmektedirler. Sosyal medya panellerine ihtiyaç duyan e-ticaret firmaları ise sosyal medya hesaplarını yükseltebilmek ve daha fazla potansiyel müşterilere ulaşabilmek adına takipçi gönderimi, fotoğraf ve video beğenimi ve izlenme sayıları gibi bir çok alanda hesaplarını yükseltmek istemektedirler. TTY Medya bir çok sosyal medya paneli arasından sıyrılarak sektörde edindikleri başarı ve tecrübeler ile birlikte insanlara daima güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir sosyal medya panelidir.


3.TTY Medya’ya nasıl bakiye yüklenir?

TTY Medya internet adresine üye olan her müşteri “Bakiye Yükle” kısmından hesaplarına bakiye yüklemesi yapabilirler. Bakiye yükleme alanında ise ininal ve banka havalesi gibi ödeme metotlarıyla insanlara hızlı ve güvenilir ödeme sistemi sunan TTY Medya’ya 7/24 bakiye yükleyebilir ve sosyal medya alanında ki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Son zamanlarda kredi kartı ile ödeme sistemi de getirilen sistem sonrası artık müşteriler havale – eft saatleri ile uğraşmadan her an bakiye yüklemelerini gerçekleştirebilmektedir. 
SosyalJest’e yükleme yapacağınız bakiyelerinizde minimum tutar 10TL’dir. 100TL üzerinde ki bakiye yüklemelerinizde ise sistem size otomatik olarak %5 bonus vermektedir. Online ödeme yapan her müşterinin bakiyesi sisteme 0-15 dakika aralığında yüklenmekte ve açtığınız destek talepleri sonrası ödemeleriniz anında onaylanarak hızlı işlemleri ile müşterilerinin ilgi odağı olmaktadırlar.